Згарда – архаїчна шийна прикраса, гуцульський оберіг

Згарда – архаїчна шийна прикраса, гуцульський оберіг у вигляді рівносторонніх хрестів. Арійський сонячний хрест – один із найдавніших символів, знак Сонця і вогню, який набув культового значення серед горян та став родовим оберегом для усієї Карпатської зони. Згарда "соляріс" символізує оберт Сонця, рух космічної енергії у просторі, захищає від ворогів і злих демонічних сил та є джерелом незкінченної життєвої енергії. 

Намисто-згарда "Скриня" символізує родинні цінності. Саме у скрині зберігали пам’ять роду, традиції, родинні оберіги, яка передавалась у спадок від покоління до покоління. Намисто виготовлено із білих, червоних коралів та малахіту. В якості талісмана малахіт слід використовувати тим, хто хоче посилити свій шарм і привабливість, а корали дарують довге життя. 

*розмір згарди - 22*18 мм, бронза 

Намисто-згарда "Макоша" 
В слов’янській міфології Макоша — богиня родючості, жіночого рукоділля, мистецтва і води. Заступниця вагітних і породілей. 
Намисто виготовлено із скляних намистин та згард "хатина". 

*розмір згарди - 22*18 мм, фурнітура - бронза 

Намисто-згарда "Вічність" виготовлено із натуральних каменів: білих і червоних коралів. Корали дарують довге життя та є талісманом мандрівників. 
*розмір згарди - 22*18 мм, фурнітура - сріблення 999 проби 


Намисто-згарда "Осередок щастя". 

Бірюзу називають каменем щастя. Вона примиряє ворогів, гасить гнів, відновлює гармонію у родині. Намисто виготовлено із натуральних каменів: бірюзи, білого агату, і перлин. Підвіски Янголів-охоронців, символічно розміщені обабіч згард "хатина", захищаючи осередок вашого щастя.
*розмір згарди - 22*18 мм, фурнітура - сріблення 999 проби

Автор Инна Сова

комментарии

Написать комментарий